Harmonogram zajęć w grupach

Harmonogram zajęć w grupach

w roku akademickim 2019 / 2020

Wszystkie formy zajęć prowadzone są przez nauczycieli nieodpłatnie.

 

Język angielski, mgr Katarzyna Kacprzak

          • Zespół Szkół nr 2, sala 31
          • środa godz. 8.45
          • lider grupy: Lutycz Irena

Język niemiecki, mgr Urszula Lipczyńska

          • Zespół Szkół Zawodowych, czytelnia
          • wtorek godz. 13.30
          • lider grupy: Kalinowska Danuta

Informatyka, mgr Grzegorz Pietraszek

          • Zespół Szkół Zawodowych, sala 89
          • wtorek godz. 10.40
          • lider grupy: Sapieszko Helena

Informatyka, mgr Mirosław Biedula

          • Szkoła Podstawowa nr 1, sala 21
          • środa godz. 11.50 ÷ 12.35
          • lider grupy: Maria Stelmach

Gimnastyka w wodzie Renia Łapińska

          • Park Wodny w Hajnówce
          • środa godz. 7.25 ÷ 8.00
          • lider grupy: Czyżewska Halina

Gimnastyka, Renia Łapińska

          • Liceum Ogólnokształcące nr II, sala gimnastyczna
          • wtorek godz. 8.55 ÷ 9.40 i czwartek godz. 8.00 ÷ 8.45
          • lider grupy: Bagrowska Ala

Gimnastyka, Ludmiła Melcer

          • Liceum Ogólnokształcące nr II, sala gimnastyczna
          • środa godz. 10.40 ÷ 11.30
          • lider grupy: Kalinowska Danuta

Tenis stołowy, Edward Poniecki

          • Liceum Ogólnokształcące nr II,
          • poniedziałek i środa godz. 9.00 ÷ 10.00
          • lider grupy: Budna Halina

NORDIG WALKING (kijki), prowadząca gr. I Anna Telentejuk

          • plac przed Biurem (obok Parku Wodnego)
          • poniedziałek godz. 10.00 i czwartek godz. 11.00
          • lider grupy: Fiedoruk Antonina

prowadząca gr. II Zofia Wołkowycka

          • plac przed Biurem (obok Parku Wodnego)
          • poniedziałek godz. 10.00
          • lider grupy: Trochimiuk Leontyna

Warsztaty taneczne, Bożena Żyża

          • HDK – scena
          • wtorek godz. 11.00 ÷ 12.00
          • lider grupy: Perdion Ala

Warsztaty teatralne, mgr Antonina Skoruk

          • Politechnika Białostocka, sala 1
          • wtorek godz. 10.00 ÷ 11.00
          • lider grupy: Czaban Władysława

Grupa Kabaretowa, Wiera Guziuk

          • Park Wodny, sala konferencyjna
          • wg ustaleń
          • lider grupy: Orzechowska Helena

Rękodzieło, Anna Tarasiuk

          • HDK – mała pracownia
          • środa godz. 17.00
          • lider grupy: Lidia Nazaruk