Harmonogram zajęć w grupach

 

Harmonogram zajęć w grupach

w roku akademickim 2018 / 2019

  Wszystkie formy zajęć prowadzone  przez nauczycieli nieodpłatnie.

  

Język angielski, mgr Katarzyna Kacprzak

      • Zespół Szkół nr 2, sala 29
      • środa godz. 11.50
      • lider grupy: Lutycz Irena

 

Język angielski dla początkujących, mgr Helena Oleszczuk

      • Szkoła Podstawowa nr 4, sala 51
      • wtorek godz. 12.00
      • lider grupy: 

 

Język niemiecki, mgr Urszula Lipczyńska

      • Zespół Szkół Zawodowych, czytelnia
      • wtorek godz. 13.30
      • lider grupy: Kalinowska Danuta

 

Informatyka dla początkującychmgr Romuald Kacprzak

      • Zespół Szkół Zawodowych, sala 88
      • czwartek godz. 10.40
      • lider grupy: 

 

Informatykamgr Mirosław Biedula

      • Szkoła Podstawowa nr 1, sala 21
      • czwartek godz. 14.45
      • lider grupy: 

 

Informatyka, mgr Grzegorz Pietraszek

      • Zespół Szkół Zawodowych, sala 89
      • czwartek godz. 9.45
      • lider grupy: Wołkowycki Witalis

 

Gimnastyka w wodzie Renia Łapińska

      • Park Wodny w Hajnówce
      • poniedziałek godz. 7.30 ÷ 8.00
      • lider grupy: Czyżewska Halina

 

Gimnastyka, Renia Łapińska

      • Liceum Ogólnokształcące nr II, sala gimnastyczna
      • wtorek godz. 8.00 ÷ 8.45 i czwartek godz. 8.00 ÷ 8.45
      • lider grupy: Bagrowiska Ala

  

Gimnastyka, Ludmiła Melcer

      • Liceum Ogólnokształcące nr II, sala gimnastyczna
      • wtorek godz. 9.00 ÷ 9.45
      • lider grupy: Kalinowska Danuta

 

Tenis stołowy, Edward Poniecki

      • Liceum Ogólnokształcące nr II,
      • poniedziałek i środa godz. 8.30 ÷ 10.00
      • lider grupy: Budna Halina

 

NORDIG WALKING (kijki), Anna Telentejuk

      • plac przed Biurem (obok Parku Wodnego)
      • poniedziałek i czwartek godz. 11.00
      • lider grupy: Fiedoruk Antonina

 

Warsztaty taneczne, Bożena Żyża

      • HDK – scena
      • piątek godz. 11.30
      • lider grupy: Perdion Ala

 

Warsztaty teatralne, mgr Antonina Skoruk

      • Politechnika Białostocka, sala 1
      • wtorek godz. 9.00 ÷ 10.30
      • lider grupy: Czaban Władysława

 

Grupa Kabaretowa, Wiera Guziuk

      • Park Wodny, sala konferencyjna
      •  
      • lider grupy: Orzechowska Helena