Zapraszamy na wykład

 

 

Spotkanie taneczne

       Zapraszamy na spotkanie taneczne, które odbędzie się w sobotę 18.02.2023 r. w godz. 1600  2200 w restauracji „Wrota Lasu” w Hajnówce przy ul. Piłsudskiego 14.

       Zapewniamy wyżywienie i oprawę muzyczną. Zapisy i wpłaty – 100 zł od osoby przyjmuje kol. Irena Sidoruk tel. 502 206 193 najlepiej do 10.02.2023 r..

Zarząd UTW

Bezpłatny kurs online „Moja krew, moje zdrowie…”

       Zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie online pt: ,,Moja krew, moje zdrowie – cykl warsztatów z lekarką i diagnostką laboratoryjną na temat roli badań i codziennej profilaktyki”

       Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy kliknąć w link i zapisać się:

 

< < <  KLIKNIJ  > > >

 

   Informacje dodatkowe:

      • To zaproszenie można przesłać dalej e-mailem, aby zaprosić znajomych.
      • Zajęcia można oglądać w grupach, podczas zajęć na UTW lub w klubach i innych miejscach wspólnych spotkań.
      • Podczas zajęć można na żywo na czacie zadawać pytania Ekspertom oraz dzielić się opiniami oraz zgłaszać pomysły i potrzeby.

Administrator

ABC osoby z niepełnosprawnościami

       Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hajnówce przesyła link do internetowego informatora dla osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia pn:

„ABC osoby z niepełnosprawnościami”.

       Strona internetowa „ABC osoby z niepełnosprawnościami” jest informatorem internetowym i zbiorem przepisów prawnych dotyczących wszelkich aspektów życia osób z niepełnosprawnościami – od orzekania o niepełnosprawności, poprzez opiekę zdrowotną, edukację, pracę, pomoc społeczną i wsparcie ze środków PFRON, po wszelkiego rodzaju ulgi i uprawnienia. Dodatkowym atutem informatora jest zamieszczanie podstaw prawnych poszczególnych zapisów. Informator jest na bieżąco uaktualniamy dzięki finansowemu wsparciu PFRON.

Administrator.

Portal wiedzy medycznej dla każdego

       Po rekomendacji OGÓLNOPOLSKIEJ FEDERACJI STOWARZYSZEŃ UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU Polish Association of Universities of the Third Age – przedstawiamy nowoczesny, ekspercki portal wiedzy medycznej dostępny dla pacjentów. Adamed Expert to bieżąca wiedza medyczna oraz merytoryczne treści opracowane przez wybitnych specjalistów swoich dziedzin medycznych. Prezentowany serwis to wyjątkowe na rynku, pełne i wartościowe kompendium wiedzy, skierowane zarówno do pacjentów oraz ich opiekunów, jak i przedstawicieli zawodów medycznych.

       Zachęcamy Państwa do korzystania z tego serwisu oraz do rozpowszechniania informacji na jego temat.

Zarząd UTW