Rajd Nordic Walking z grupą LOT

 

 

 

       W rajdzie nordic walking zorganizowanym przez LOT ,,Region Puszczy Białowieskiej” w dn. 15 maja 2022r. uczestniczyło 29 osób w tym 5 miłośników chodzenia z kijkami z UTW.

       Rajd zorganizowano w ramach projektu ,,Poprawa dostępności turystycznej regionu Puszczy Białowieskiej” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

       Pod okiem instruktorów nordic walking przemierzyli 9,5 km trasę szlakami Puszczy Białowieskiej a na zakończenie rajdu na uczestników czekał poczęstunek przy ognisku na terenie Nadleśnictwa Hajnówka.

Autor: Anna TELENTEJUK

       

       

       

        

Foto: M. NOWAKOWSKI

„Na całych jeziorach my…”

  

„Na całych jeziorach my…”,

czyli  UTW na trzydniowej wycieczce na Warmii i Mazurach.

 

Czytaj więcej: „Na całych jeziorach my…”

Lublin muzyczny i historyczny

Wycieczka seniorów UTW 26 ÷ 27.III.22r.

 

       Wycieczka do Lublina miała szczególny charakter – stanowiła bowiem składnik projektu oświatowego realizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w Hajnówce, który polegał na współpracy międzypokoleniowej młodzieży szkolnej ze środowiskiem seniorów.

Czytaj więcej: Lublin muzyczny i historyczny

Jesienny Rajd NW Osób z Niepełnosprawnościami 07.10.2021

 

       Na zaproszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hajnówce jedenaście osób z UTW wzięło udział w ,,Jesiennym Rajdzie NW Osób z Niepełnosprawnościami 70 lat praw miejskich Hajnówki”. W rajdzie uczestniczyli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Środowiskowy Dom Samopomocy, Związek Niewidomych oraz rodzice uczestników.

Czytaj więcej: Jesienny Rajd NW Osób z Niepełnosprawnościami 07.10.2021